Włodzimierz Hibner nie dotrzymuje słowa danego na WOŚP? cz.2

Autor: Dariusz Borowski.

W jednym z poprzednich wpisów poruszałem temat nie dotrzymywania słowa przez burmistrza Włodzimierza Hibnera. Osoba, która na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy wygrała na licytacji publikację w piśmie Teraz Nowy Tomyśl, do tej pory nie doczekała się realizacji zobowiązania.

Mimo tego, że ukazał się już kolejny numer pisma Teraz Nowy Tomyśl to burmistrz Włodzimierz Hibner nie chce wywiązać się z obietnicy danej na finale WOŚP i nie wydrukował otrzymanych od zwycięzcy materiałów. Najpierw pracownik urzędu zwodził drogą mailową, przesuwał terminy a w rezultacie w ogóle przestał odpowiadać na wiadomości.

Od finału WOŚP minęło już 6 miesięcy a publikacji ani widu, ani słychu. Mało tego, śmiem twierdzić, że do tej publikacji nie dojdzie. Dlaczego? Dlatego, że Włodzimierz Hibner to moim zdaniem człowiek bez honoru i godności. Przypominam, że po wysłaniu materiałów do druku pracownicy Urzędu Miasta przestali zupełnie odpowiadać na wiadomości mailowe. Dopiero po interwencji w lokalnych mediach okazało się, że Włodzimierz Hibner kręci nosem i nie w smak mu promocja adresu wdsnt.pl – satyrycznego portalu, który w prześmiewczy sposób przygląda się pracy lokalnych władz.

Oto i po 2 miesiącach od wysłania materiałów nadeszła odpowiedź z Urzędu:

Proszę bardzo, kolejne zaproszenie na spotkanie. Ach jakże pan burmistrz musi być ciekawy, aż go wprost swędzi żeby poznać panią Katarzynę. Nic z tego. Dużo lepiej natomiast wygląda podtrzymanie deklaracji opublikowania materiałów w czasopiśmie lub możliwość zwrotu wylicytowanej kwoty. Czy jednak do jednego lub drugiego w ogóle dojdzie w takim trybie korespondencji z urzędem jaka ma obecnie miejsce?

Skoro nie można umieszczać reklam w publikacjach samorządowych to poprawione materiały zostały wysłane 23 maja. Od tamtego czasu jednak głucha cisza.

Jak widać na załączonym obrazku, reklama portalu wdsnt.pl została wymazana i zastąpiona wierszem. Niestety ta ostatnia wiadomość nie doczekała się już odpowiedzi. I wiecie jak będzie? Odpowiedź przyjdzie dopiero jak wyjdzie kolejny numer Teraz Nowy Tomyśl. A kolejnego numeru już nie będzie przed końcem kadencji Włodzimierza Hibnera.

Cóż zatem znaczą deklaracje Włodzimierza obrońcy prawdy i moralności?

Jakże prześmiewczo brzmi powyższy tekst w obliczu wielu publikacji pochodzących z lokalnych mediów, krytykujących działania Włodzimierza Hibnera. Nie chciał tracić czasu na bezsensowne polemiki – poprawię tę wypowiedź – NIE BYŁBY W STANIE Z NICZYM POLEMIZOWAĆ, BO PUBLIKOWANA JEST BOLESNA PRAWDA 🙂

 

Komentarze do wpisu prosimy zamieszczać na Niezależnym Forum Nowego Tomyśla lub na Facebooku.