Smutno mi się zrobiło czyli o wygasaniu domen

Przemek Mierzejewski

Autor: Przemek Mierzejewski.

Może w poprzednim życiu nasze miasto było jakimś pełnym pychy, zarozumiałym Dubajem czy innym Nowym Jorkiem, a teraz za karę jest Nowym Tomyślem?

Ponieważ przygotowuję artykuł o wykorzystaniu środków zewnętrznych, postanowiłem przeczytać i przeklikać zeszłoroczny artykuł na ten temat dla odświeżenia wiadomości.

Dla niezorientowanych: burmistrz zapomniał opłacić swoją domenę na czas i została ona przejęta przez osoby (a może i nawet automaty), które celowo wykupują dopiero co wygaszone dość popularne domeny, aby wstawić tam swoje treści. Tutaj stało się tak niefortunnie, że pod domenę burmistrza zostały wstawione niezbyt ciekawe i właściwie ośmieszające burmistrza (i tym samym nasze miasto i gminę) wpisy.

Przykład z domeną osobistą burmistrza jest jaskrawy, ale tak samo podeszli do tego lokalni politycy z Nowego Pokolenia. Strona npnt.pl nie działa i należy do jakiegoś gościa z Warszawy. Zobaczymy co podczepi pod tę domenę.

Nie zasłużyliśmy jako miasto na taki brak profesjonalizmu.

Mój artykuł odwoływał się wtedy do strony:

http://www.drhibner.pl

Teraz jest w rękach kogoś innego.

Komentarze do wpisu prosimy zamieszczać na Niezależnym Forum Nowego Tomyśla lub na Facebooku.