Gdzie bywa w delegacji za pieniądze podatnika burmistrz Włodzimierz Hibner?

Przemek Mierzejewski

Autor: Przemek Mierzejewski.

Burmistrz Włodzimierz Hibner brał udział w XXII Zjeździe Katedr Teorii i Filozofii Prawa Prawo – polityka – sfera publiczna, który odbył się w dniach 18-21 września 2016 r. we Wrocławiu. Burmistrz Włodzimierz Hibner pisał pracę doktorską z filozofii prawa i nie byłoby nic w tym ciekawego, gdyby nie fakt, że był tam w czasie swojego normalnego czasu pracy.
Radny Polański zapytał jakie były koszty tego wyjazdu służbowego. Odpowiedź poniżej, ale sam końcówka odpowiedzi zaintrygowała mnie szczególnie.


„Reasumując kwota 3066 zł, które wydała gmina na to trzydniowe wydarzenie i osiągnięte rezultaty jest w moim odczuciu bardziej efektywna niż np. wydatkowanie kwoty 7378,24 zł, którą gmina wydała w 2013 roku na zorganizowanie miejscowej wystawy „Otwórz się na Nowy Tomyśl” (koszt zakupu ramek, antyram, wywołanie zdjęć, zakup tortu na otwarcie wystawy i wykonanie jej aranżacji).”
Pomijam już żenujący poziom dyskusji publicznej doktora filozofii prawa Włodzimierza Hibnera i infantylność odpowiedzi z cyklu: “a u Was biją murzynów”.
Ukłuło mnie zupełnie coś innego: jestem przekonany, że tej końcówki odpowiedzi Hibner sam nie wymyślił.
P.S. A dlaczego akurat zaintrygowała mnie ta jedna delegacji – o tym to może innym razem.

[Gdzie bywa w delegacji za pieniądze podatnika burmistrz Włodzimierz Hibner?]Burmistrz Włodzimierz Hibner brał udział w…

Posted by Przemek Mierzejewski on Monday, February 20, 2017

Komentarze do wpisu prosimy zamieszczać na Niezależnym Forum Nowego Tomyśla lub na Facebooku.